29 Ekim Cumhuriyet Koşusu Kayıtları Başladı.

Gaziosmanpaşa Belediyesi olarak 29 Ekim 2021 Cuma günü Cumhuriyetimizin kuruluşunun 98. Yılında “Cumhuriyet Koşusu” düzenliyoruz.
Toplamda 1000 kişi kontenjan belirlenen koşuda minikler kategorisinde 6-9 yaş, çocuklar kategorisinde 10-13 yaş ve büyükler kategorisinde 14 yaş ve üstü kadın erkek sporcular mücadele edecekler.

PATEN SPORCULARIDA YARIŞACAK
Etkinlikte koşucular yanı sıra Paten sporuna gönül vermiş yarışmacılarda şampiyon olmak için mücadele edecekler.

6000 METRELİK PARKUR BÜYÜK HEYECANA SAHNE OLACAK
Yarış Büyüklerde 6000 metrelik parkurda koşulurken, çocuklar 2000 metre, minikler 1000 metrelik parkurda derece yapmak için koşacaklar.

BÜYÜK ÖDÜL CUMHURİYET ALTINI
Koşu Yarışına katılan kadın ve erkek kategorilerindeki büyük sporcular cumhuriyet altını ödülünü alabilmek için mücadele ederken ikinci olan sporcular yarım altın, üçüncü olan sporcular çeyrek altın için ter dökecekler.
Paten büyükler, koşu çocuklar ve minikler kategorisinde yarışan sporculardan birinci olan çeyrek altın, ikinci olan sporcu gram altın üçüncü olan sporcular yarım gram altın için koşacaklar.
Etkinliğe katılan tüm sporculara hatıra madalyası verilecek.

KAYITLAR BAŞLADI
01 Ekim 2021 tarihi itibari ile kayıt alımı başlanan etkinliğe http://www.goptaspor.com/basvuru/29-ekim-cumhuriyet-kosusu web sitesi üstünden kayıt olabilirsiniz.
Son kayıt tarihi 24 Ekim Pazar günü olacak etkinliğin yarış kiti dağıtımı 24 Ekim Pazar günü başlayacaktır.

TALİMATLAR İÇİN TIKLAYINIZ
http://www.goptaspor.com/userfiles/document/7-talimat-ve-muvafakatnamee.pdf
11955 kez izlendi - 5.10.2021