Amatör Spor Kulüplerine Malzeme Desteği

Gaziosmanpaşa Belediyesi, spora ve sporcuya destek vermeye devam ediyor. Bu kapsamda ilçedeki 24 amatör spor kulübüne 2018-2019 sezonu için malzeme desteği yapıldı.

Her yıl amatör spor kulüplerine malzeme desteğinde bulunan Gaziosmanpaşa Belediyesi, sporculara destek olmaya devam ediyor. Bu kapsamda, Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi’nde gerçekleştirilen programda, Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta’nın katılımıyla ilçede faaliyet gösteren amatör spor kulüplerine malzeme yardımı yapıldı.

Düzenlenen programa çok sayıda amatör spor kulübü oyuncuları ve yöneticileri katıldı. Başkan Usta programda, spor kulübü oyuncularıyla yakından ilgilenerek onlarla basket oynadı ve hatıra fotoğrafı çektirdi.

"İLÇEMİZDEKİ SPOR SALONLARININ EKSİKLİĞİNİ TAMAMLAYARAK HER BİR GENCİMİZİN BİR SPOR DALIYLA UĞRAŞMASINI ARZU EDİYORUZ"
Spora ve sporcuya çok önem verdiğini dile getiren Başkan Usta, "Futbol, basketbol, voleybol, yüzme gibi salon sporlarını teşvik etmek amacıyla sporculara malzeme desteğimizle birlikte bu içinde bulunduğumuz Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi'nde de artık sizlere hizmet etmeye başlayacağız. llçe olarak ihtiyaç duyduğumuz spor salonlarının eksikliğini süratle tamamlayarak her bir gencimizin bir spor dalıyla uğraşmasını arzu ediyoruz. Yapımı devam eden Gaziosmanpaşa Şehir Stadyumumuzu, 2019'da hizmete sunulacak Spor Kompleksi ve Basketbol Salonumuzu, 24 saat sporcularımızın hizmetine sunacağız. Sizin azim ve isteğiniz devam ettikçe biz de sportif mekanları sizin hizmetinize sunmaya devam edeceğiz. Siz, Gaziosmanpaşa'yı şampiyonluğa götürerek hem kendinizi, hem ilçemizi hem de ülkemizi temsil edeceksiniz. Ben bu vesileyle amatör spor kulüplerimize başarılar diliyorum" dedi.

Program sonunda Başkan Usta tarafından amatör spor kulüplerine forma, şort, antrenman malzemeleri vb. tüm ekipmanlar teslim edildi
1211 kez izlendi - 27.9.2018