Espor Turnuvasında Gaziosmanpaşa Belediyesi Şampiyon Oldu

Gaziosmanpaşa Belediyesi ESpor Takımı, İstanbul’da düzenlen ve 64 takımın mücadele ettiği Espor Valorant Turnuvası’nda şampiyon oldu.

Tüm dünyayı saran ve geniş oyuncu kitlelerine ulaşan espor, Türkiye’de de ilgi görmeye devam ediyor. Sultangazi Belediyesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen Espor Valorant Turnuvası’nda 64 takım kozlarını paylaştı. Turnuva boyunca muhteşem bir performans sergileyen Gaziosmanpaşa Belediyesi Espor Takımı, finalde Şahangiller Espor Takımı’nı 13-10 ve 13-6’lık skorlarla 2-0 yenerek, kupayı Gaziosmanpaşa’ya getirdi.

BAŞKAN USTA’DAN TEBRİK

Espor takımını şampiyonluktan dolayı tebrik eden Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, “Espor ile ilgili olarak çalışmalarımıza son dönemde hız verdik. Türkiye çapında oynayan en iyi oyuncuları kadromuza katarak, kulübümüzün adını önce ülkemizde sonra da tüm dünyada tanıtıp, başarılı işler yapmak istiyoruz. Bugün Sultangazi Belediyemizin düzenlediği turnuvada şampiyon olan espor takımımızı tebrik ediyorum, emeği geçenleri kutluyorum, başarılarının devamını diliyorum” dedi.
168 kez izlendi - 26.4.2022