Gaziosmanpaşa Bir Spor Tesisi Daha Kazanıyor Küçükköy Yüzme Havuzu İnşaası Başladı

Gaziosmanpaşa’da vatandaşların spor yapabilecekleri imkanlar hızla artıyor. Gaziosmanpaşa Belediyesi ile Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Toto Teşkilat Başkanlığı iş birliğiyle ilçenin ikinci yüzme havuzu Küçükköy’e inşa ediliyor.

Gaziosmanpaşalılara spor yapabilecekleri yeni alanlar kazandıran Gaziosmanpaşa Belediyesi, tesis yatırımlarına bir yenisini daha ekliyor. Sporseverlerin yoğun ilgi gösterdiği Gaziosmanpaşa Yüzme Havuzu Spor Kompleksi’nin ardından bir yüzme havuzuda Küçükköy’e inşa ediliyor.

Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Toto Teşkilat Başkanlığı’nın destekleriyle yapılacak olan Küçükköy Yarı Olimpik Yüzme Havuzu, çocuk, genç ve yetişkin her yaştan Gaziosmanpaşalı’yı yüzme ile buluşturacak.


Fitness Salonu da Olacak
Proje içerisinde yer alan fitness salonu ile kadın erkek tüm vatandaşların modern ve kaliteli bir ortamda spor yapması sağlanacak.

YENİ ŞAMPİYONLAR YETİŞECEK

İlçenin ikinci yüzme havuzu olma özelliği taşıyacak Küçükköy Yarı Olimpik Yüzme Havuzu, fonksiyonlu ve modern bir tesis olarak ilçe halkına hizmet verecek. 1.260 m² alanda inşa edilecek olan tesis, 5 kulvarlı yarı olimpik yüzme havuzu, Fitness Salonu, bay bayan soyunma odaları, kafeterya ve teknik alanlardan oluşacak.