Gaziosmanpaşalı Karatecilerden 12 Madalya

Gaziosmanpaşa Belediyesi Spor Kulübü, Bakırköy Ahmet Cömert Spor Salonu’nda gerçekleştirilen İstanbul Ümit, Genç ve U21 Karate Şampiyonası’nda fırtına gibi esti. Sporcular, turnuvadan 3 altın, 4 gümüş ve 5 bronz madalya ile döndü.

Türk sporuna hizmet etmiş merhum karateciler anısına İstanbul Ümit, Genç ve U21 Karate Şampiyonası düzenlendi. Bakırköy Ahmet Cömert Spor Salonu’nda gerçekleştirilen şampiyonada tatamiye çıkan karatecilerin mücadelesi nefesleri kesti. Başarılı bir turnuva geçiren Gaziosmanpaşa Belediyesi Spor Kulübü sporcuları, 3 birincilik, 4 ikincilik ve 5 üçüncülük elde ederek ilçeyi gururlandırdı.

BAŞKAN BAHÇETEPE GENÇ SPORCULARI TEBRİK ETTİ

Elde edilen başarının ardından Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hakan Bahçetepe, turnuvadan başarıyla dönen sporcularla birlikte çeşitli turnuvalarda derece elde etmiş Gaziosmanpaşa Belediyesi Spor Kulübü sporcularını yemekte ağırladı. Genç karatecileri tebrik eden Başkan Bahçetepe, büyük hedeflere ulaşma yolunda spora ve sporculara her zaman destek vereceklerinin altını çizdi.

Gaziosmanpaşa Belediyesi Spor Kulübü sporcularının, İstanbul Ümit, Genç ve U21 Karate Şampiyonası’nda elde ettiği başarılar şu şekilde:

Ümit Bayan Kata: Nisanur Dağ (2’nci), Nilsu Topyıldız (3’üncü)

Ümit Bay Kata: Kuzey Şartekin (3’üncü)

Genç Bayan Kata: Dilruba Ayşenur Aktürk (1’nci), Elif Berra Yılmaz (3’üncü)

U21 Bayan Kata: Esma Sıla Evsan (1’nci)

U21 Bay Kata: Ozan Parlak (1’nci), Arda Duman (2’nci), Muhammet Ali Baysal (3’üncü), Efe Dağ (3’üncü)

Ümit-Genç Bayan Takım Kata: Saliha Hacer Akbulut, Elif Berra Yılmaz, Dilruba Ayşenur Aktürk, Nilsu Topyıldız’dan oluşan takım 2’nci

Ümit-Genç Bay Takım Kata: Kuzey Şartekin, Ahmet Muhammet Karakoç, Mustafa Kamacı’dan oluşan takım 2’nci
_________