Gaziosmanpaşalı Karatecilerden Avrupa Şampiyonasında Bronz Madalya

İspanya’da gerçekleştirilen Avrupa Büyükler Karate Şampiyonası’nda Gaziosmanpaşa Belediye Spor Kulübü sporcuları Zehra Kaya ve Şule Azra Akbulut’un yer aldığı Kadın Kata Milli Takımımız bronz madalyanın sahibi oldu.

İspanya'nın Guadalajara kentinde düzenlenen Avrupa Büyükler Karate Şampiyonası'nda başarılı bir performans sergileyen Milli Takımımız, 16 kategorinin 10'unda madalya kazanarak başarılı bir turnuva geçirdi. Milli takımımız elde edilen 1 altın, 2 gümüş ve 7 bronz madalyanın yanı sıra para karate sporcularımızın kazandığı 2 madalya ile birlikte toplamda 12 madalya ile yurda döndü.

ZEHRA KAYA VE ŞULE AZRA AKBULUT ÜLKEMİZİ BİR KEZ DAHA GURURLANDIRDI

Gaziosmanpaşa Belediye Spor Kulübü sporcuları Zehra Kaya ve Şule Azra Akbulut, ulusal ve uluslararası arenada elde ettikleri derecelere turnuvada bir yenisini daha ekledi. Başarılı sporcularımızın yer aldığı Kadın Kata Milli Takımımız, turnuvayı 3’üncü sırada tamamladı. Madalya seremonisinde büyük sevinç yaşayan milli sporcular, ülkemiz adına elde ettikleri başarıdan dolayı oldukça mutlu olduklarını dile getirdi.