Okçuluk Akademisi Yeni Dönem Dersleri Başladı

2019 Yılında faaliyete alınan Okçuluk Merkezimiz 2022 yılı itibari ile faaliyetlerine okçuluk akademisi olarak devam edecek.

Akademi bünyesinde 4 uzman antrenör tarafından kursa gelen 6-16 yaş arası sporcu adaylarına dört ay temel eğitim dört ay performans eğitimi ve iki ay'da ileri düzey eğitim verilerek toplamda 10 aylık bir program süresince yeterli fiziksel ve sportif gelişimi sağlayan kursiyerler lisanslanarak sporcu olmaya hak kazanacaklar.

SPORCULAR KRİTER VE YETERLİLİK SINAVLARI İLE BELİRLENECEK
Kurs boyunca verilecek eğitimler süresince dönem dönem yapılacak kriter ve yeterlilik sınavları ile kursiyerler çeşitli testlere tabi tutulup başarılı bulunanlar bir üst gruba devam etmeye hak kazanacaklar, ayrıca yerel ve ulusal bazda yapılan özel turnuvalara katılarak müsabaka tecrübeleri kazanmaları sağlanacak.

YETİŞKİNLERE YÖNELİK HOBİ KURSLARI
Ayrıca akademi bünyesinde okçuluk sporu ile tanışmak isteyen bu spora ilgi duyan 17 yaş ve üstü bireylere yönelik olarak hobi kursları vermeye de devam edilecek.


OKÇULUK DERS PROGRAMI İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKE TIKLAYINIZ
dosya: -kultur-merkezi-okculuk-akademi-kurs-programi.pdf 100 kez izlendi - 1.3.2022
Okçuluk Akademisi Yeni Dönem Dersleri BaşladıOkçuluk Akademisi Yeni Dönem Dersleri BaşladıOkçuluk Akademisi Yeni Dönem Dersleri Başladı