Yaz Spor Okulu

Gaziosmanpaşa Belediyesi, öğrencilere spor sevgisi aşılamak, sporu tabana yaymak, yetenekli gençleri belirlemek ve teknoloji bağımlılığının önüne geçmek için pandemi kısıtlamalarının sona ermesiyle Yaz Spor Okulları´nı başlattı. Kurslarda 6-12 yaş arası çocuklara yaz tatili boyunca eğitim verilecek.

Gaziosmanpaşa Belediyesi, okulların tatile girmesiyle birlikte öğrencileri spora teşvik etmek için Yaz Spor Okulları başlattı. Öğrencilere sporu sevdirmeyi, bilgisayar ve telefon bağımlılığının önüne geçmeyi hedefleyen Gaziosmanpaşa Belediyesi, 6-12 yaş arası çocuklara yaz tatili döneminde tam gün eğitim vererek. Yüzmeden futbola, okçuluktan tekvandoya 15 farklı branşta düzenlenen kurslarda öğrenciler hem verimli bir yaz tatili geçirecek hem de sportif yeteneklerini güçlendirecek.


2021 YILI PROGRAMI

Yaz spor okulu programımız 2 dönem olarak uygulanacak olup;
1.Dönem 21 Haziran - 16 Temmuz tarihleri arasında,
2. Dönem 26 Temmuz - 20Ağustos tarihleri arasında planlanmıştır.

Yaz spor okullarımızın hedef kitlesi 6 – 12 yaş arasındaki çocuklardır. Yaz Spor Okullarımız faaliyetlerini hafta içi her gün 9.30 – 16.30 saatleri arasında sürdürecektir.

Yaz spor okulumuzda;
Yüzme
Jimnastik
Tenis
Resim
El işi
Kitap Okuma
Karate
Teakwando
Basketbol
Badminton
Voleybol
Okçuluk
Satranç
Sinema
Akıl oyunları gibi 15 dersin programı uygulanacaktır.

Ayrıca Kültürel Gezi ve Eğlenceli Aktiviteleri düzenlenecektir.

Kursa katılan çocuklar, oluşturulan her grup için alanında uzman, deneyimli antrenörler ve grup başına 2 kişilik grup liderleri ile çalışma imkanı bulacaktır.
447 kez izlendi - 20.5.2022
Yaz Spor OkuluYaz Spor OkuluYaz Spor OkuluYaz Spor OkuluYaz Spor OkuluYaz Spor OkuluYaz Spor OkuluYaz Spor OkuluYaz Spor OkuluYaz Spor OkuluYaz Spor OkuluYaz Spor OkuluYaz Spor OkuluYaz Spor OkuluYaz Spor Okulu